Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp

  • 41 m²

Situovaný ve čtvrti Gangseo-Gu města Soul, apartmán Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp je 5 km od letiště Mezinarodni letiste Gimpo. Ubytování je a poskytuje kuchyni se vším potřebným pro přípravu jídel.

Apartmán je vzdálen 7 km od Muzeum lukostřelby Pučchon a 4 km od Pevnost Haengjusanseong Fortress. Mnoho možností stravování jsou k dispozici také v Choesuyeong Ui Gold Duck, vzdálené 5 minut chůze od apartmánu Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp. Hosté ocení vhodné umístění 10 minut chůze od stanice metra Airport Market.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp
Haru Airport Stay Gimpo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Haru Airport Stay Gimpo

8.3
Velmi dobrý 14 recenzí
455 m od ubytování
USD 208 USD 187
za noc
Staylim - Seoul Botanic Park, Airport
Cena pouze pro mobilní zařízení

Staylim - Seoul Botanic Park, Airport

9.7
Skvělý 20 recenzí
1.1 km od ubytování
USD 194 USD 175
za noc
환상적인 뷰의 옐로우 하우스
Cena pouze pro mobilní zařízení

환상적인 뷰의 옐로우 하우스

3.2 km od ubytování
USD 86 USD 77
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence제2026-000019호
    Často kladené otázky
    • ❓
      Které letiště je nejblíže apartmán Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp apartmán?
      Apartmán Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp apartmán se nachází 5 km od letiště Mezinarodni letiste Gimpo.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp patří restaurace Choesuyeong Ui Gold Duck a 69Chuncheon Chicken Ribs, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v apartmán Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp apartmán k dispozici internet?
      Ano, apartmán Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp apartmán nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Airport Stay Seoul, 3M To 5-Line Metro Hub, Gmp

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít